ورزشی

آغاز مذاکرات استقلال برای جذب قایدی

با وجود اعلام رسانه‌های اماراتی مبنی بر توافق کامل میان شباب الاهلی و اتحاد کلباء برای معاوضه دو جانبه، اما باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای از تلاش برای به خدمت گرفتن مهدی قایدی خبر داد که در نوع خود جالب توجه است.

از زمان حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال، او بارها تأکید کرده است که خواستار حفظ محمد محبی و مهدی قایدی است اما اولی در روسیه به سر می‌برد تا با روستوف قرارداد امضا کند و مورد دوم نیز این روزها در امارات تمریناتش را دنبال می‌کند و در انتظار تصمیم نهایی شباب الاهلی است.

روزنامه الخلیج امروز مدعی شد که شباب الاهلی برای عقد قرارداد پنج ساله با سلطان عادل، حاضر شده است تا سه بازیکن خود را به اتحاد کلباء بدهد که یکی از آنها مهدی قایدی است. حتی تصاویری از حضور همزمان قایدی و فرهاد مجیدی در یک رستوران در شهر دبی منتشر شده اما حالا استقلال برای جذب دوباره وینگر بوشهری، دست به کار شده است.

در زمان مدیریت حجت کریمی، وی هرگز به صورت رسمی از چند و چون مذاکرات با شباب الاهلی سخن نگفت اما حالا و با روی کار آمدن علی خطیر، باشگاه استقلال به صورت رسمی از تلاش برای ماندن قایدی در این تیم خبر داده است.

در متن این اطلاعیه آمده است:

علی خطیر مدیرعامل استقلال با ارسال نامه‌ای به باشگاه شباب الاهلی امارات علاقه باشگاه جهت جذب مهدی قایدی را اعلام کرد. این نامه به صورت رسمی روز دوشنبه به باشگاه اماراتی ارسال شد تا به این ترتیب مذاکرات برای انتقال قایدی رسما آغاز شود.

باید دید در شرایطی که اماراتی‌ها از تمام شدن کار قایدی و کلباء خبر داده‌اند، آیا استقلال می‌تواند در آخرین لحظات این وینگر بوشهری را از فرهاد مجیدی هایجک کند یا شباب الاهلی حاضر نیست که زیر توافق با دیگر تیم اماراتی بزند.

257 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا