ورزشی

آغاز مذاکرات استقلال با گزینه نکونام برای خط دفاع

یکی از دغدغه های اصلی جواد نکونام در نقل و انتقالات خط دفاعی استقلال است. آبی پوشان بعد از فسخ یک طرفه قرارداد رافائل سیلوا با آرمین سهرابیان مدافع گل گهر به توافق رسیدند و او را در دفاع جذب کردند.

تمدید قرارداد محمدحسین مرادمند با استقلال تا حدی خیال نکونام را راحت کرد اما با توجه به این مساله که سرمربی آبی ها نظری روی تمدید قرارداد با عارف غلامی ندارد، حداقل یک مدافع دیگر باید به جمع آبی پوشان اضافه شود.

گزینه اصلی جواد نکونام برای خط دفاعی استقلال در حال حاضر ایمان سلیمی است. مدافع 27 ساله ای که سال گذشته در مس رفسنجان بود و سابقه بازی در گل گهر سیرجان و تراکتور را دارد، مد نظر نکونام است و حالا با توجه به قطعی شدن جدایی غلامی مذاکرات جدی دنبال می شود.

مدیران استقلال در نظر دارند تا به زودی با سلیمی به توافق برسند و این بازیکن را به خدمت بگیرند. سلیمی از لیگ برتر پیشنهادهای دیگری نیز دارد، اما به نظر می رسد او جدی ترین گزینه داخلی استقلالی ها است و باید دید مذاکرات آینده چه نتیجه ای به دنبال خواهد داشت.

اگر استقلالی ها ایمان سلیمی را جذب کنند، تا حدی خیال نکونام در خط دفاعی راحت تر خواهد شد. اگرچه سرمربی استقلال برای بازگشت رافائل سیلوا نیز از مدیران باشگاه درخواست داشته و باید دید چه اتفاقاتی رخ می دهد.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا