09 مارس 2020
مارس 9, 2020

جوانسازی واژن با لیزر

0 دیدگاه

جوانسازی واژن با لیزر

جراح و متخصص زنان : همانطور که می دانید با ظهور تکنولوژی لیزر ، تحول عظیمی به ویژه در عرصه علوم پزشکی و زیبایی به وقوع پیوسته است ؛ جوانسازی واژن با لیزر نیز یکی از دستاوردهای کاربردی فناوری لیزر می باشد که توسط آن بسیاری از مشکلات واژن برطرف شده و به وضعیتی جوان و شاداب بازمی گردد.

بانوان در طول زندگی خود به دلایل متفاوتی از جمله افزایش سن ، یائسگی ، زایمان و عواملی دیگر دچار دگرگونی هایی در ناحیه واژن خود می شوند که در پی آن عوارضی همچون بی اختیاری ادرار ، مقاربت دردناک ، شلی دیواره های واژن و از این قبیل ناهنجاری ها برای ایشان به وجود می آید. از این رو کیفیت روابط جنسی آن ها نیز متاثر از این مشکلات رو به زوال خواهد رفت. در این میان تکنیک جوان سازی واژن با لیزر به عنوان روشی بی خطر و بدون بیهوشی ، در کمتر از 15 دقیقه ، می تواند این ایرادات را رفع نماید.

تاثیرات لیزر در جوانسازی واژن

مشکلات زیر به کمک لیزر آنجلا قابل درمان است:

ترمیم گشادی واژن
رفع بی اختیاری ادرار
درمان مقاربت دردناک
بهبود عفونت های مکرر
درمان آتروفی ، خشکی و سوزش واژن
نحوه عملکرد لیزر در جوانسازی واژن

ابتدا می بایست واژن ضدعفونی گردد ؛ سپس متخصص زنان پروب لیزر را وارد واژن کرده و این پروب با چرخش 360 درجه ای تمامی بافت دیواره واژن را مورد هدف قرار می دهد. در پی تابش پرتوهای لیزر و نفوذ آن به لایه های عمیق عضلات واژن ، خونرسانی افزایش یافته و موجب تحریک کلاژن سازی می شود. با بهبود گردش خون در ماهیچه واژن ، لغزندگی آن بیشتر و به این ترتیب خشکی واژن رفع می گردد. همچنین فیبروبلاست های بافت همبند نیز ترغیب و در نتیجه ، عضلات واژن سفت و جوان می شود.

بهترین دستگاه لیزر به منظور جوانسازی واژن

دستگاه لیزر آنجلا از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر به منظور جوانسازی واژن بوده که انرژی لیزر را توسط یک پالس دو مرحله ای به بافت واژن انتقال می دهد که طی آن ابتدا تخریب میکرونی رخ داده ، سپس با ایجاد عروق و کلاژن جدید سبب جوانسازی می گردد.

مزایای جوانسازی واژن با لیزر

از مزیت های جوان سازی واژن با لیزر نسبت به دیگر روش ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کوتاه بودن دوران نقاهت
عدم وجود درد و خونریزی
عدم نیاز به ایجاد برش جراحی
هزینه جوانسازی واژن با لیزر

به منظور کسب اطلاع از هزینه مربوط به جوانسازی واژن با لیزر نیاز است که ابتدا به مطب جراح و متخصص زنان مراجعه نموده و پس از معاینه و بررسی مشکلات موجود ، تعداد جلسات درمانی و هزینه آن برای شما مشخص خواهد شد.