09 مارس 2020
مارس 9, 2020

کلینیک لیزر موهای زائد

0 دیدگاه

کلینیک لیزر موهای زائد

افرادی که قصد خلاصی از موهای زائد بدن خود را دارند می توانند با مراجعه به کلینیک لیزر موهای زائد به جهت رفع آن ها اقدام نموده و از دغدغه های مربوط به اصلاح مداوم موهای زائد بدن خود رهایی یابند.

در این میان انتخاب یک مرکز لیزر موهای زائد قابل اطمینان با کادر درمانی مجرب و دلسوز که رضایت و سلامت مشتری ، اولویت کار آن ها است ، بسیار پراهمیت بوده و همچنین داشتن محیطی پاکیزه و مجهز به بهترین تجهیزات و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا می تواند خاطر مراجعه کننده را نسبت به انجام این عمل آسوده کند.

در نظر داشته باشید با توجه به این که خصوصیات و جنس پوست و موی افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است لذا نیازشان به تعداد جلسات درمانی و مسلما نتایج بدست آمده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد در آن ها یکسان نبوده و در این زمینه لازم است که هرکس حتما قبل از اقدام به لیزر موهای زائد خود با پزشک متخصص کلینیک مدنظر ، مشاوره داشته و نسبت به نکات قبل از لیزر موهای زائد اطلاعات مورد نیاز را کسب نماید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

همانطور که بیان شد یکی از مهمترین مواردی که در لیزر موهای زائد باید به آن توجه ویژه داشته باشید ، نوع دستگاه مورد استفاده آن مطب یا کلینیکی است که می خواهید برای ازبین بردن موهای ناخواسته خود به آنجا مراجعه نمایید.

شاید این سوال برایتان به وجود آید که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو امریکایی است که به دلیل کاربردهای فوق العاده ای که دارد ، از گران ترین دستگاه های لیزر موهای زائد دنیا می باشد.

ذکر این مطلب خالی از لطف نیست که امروزه در تمام مراکز زیبایی آمریکا از این دستگاه استفاده می شود ولی در ایران به دلیل قیمت زیادی که این دستگاه دارد ، تنها کلینیک های زیبایی معدودی از آن برای رفع موهای زائد بهره می گیرند.

تاکید می شود که نوع و برند دستگاه لیزر به تنهایی نمی تواند در بدست آوردن بهترین نتیجه کافی باشد بلکه حضور پزشک ، مهارت اپراتور دستگاه و بسیاری موارد دیگر نیز در این زمینه تاثیر گذار خواهد بود. لذا برای انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد خود ، باید این موارد را نیز در نظر داشته باشید.

عملکرد دستگاه الکساندرایت کندلا

دستگاه الکساندرایت کندلا 2 شات در هر ثانیه می زند و به همین علت سریع ترین دستگاه لیزر محسوب می گردد. همچنین این دستگاه دارای یک سیستم خنک کننده بوده که به منظور کاهش درد و سوزش ناشی از اشعه لیزر ، بر روی دستگاه تعبیه شده است. با استفاده از این دستگاه ، اغلب مراجعین نیازی به استعمال کرمهای موضعی و بی حس کننده نداشته و تنها در نواحی های بسیار حساس ممکن است نیاز به استفاده از ژلهای مخصوص کاهش دهنده درد باشد.

از ویژگی های مهم دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو ، قابلیت تنظیم عرض پالس و شدت انرژی تشعشع شده می باشد ؛ این خصیصه حذف موهای زائد با میزان ضخامت کم را نیز میسر نموده و همچنین برای افرادی که رنگ پوستشان تیره است هم کاربرد دارد.

علاوه بر رفع موهای زائد ، از دیگر موارد استفاده لیزر Candela Gentle Max Pro می توان به بهبودی و از بین بردن عارضه های زیر اشاره نمود:

ضایعه های پوستی سطحی
رگ های عنکبوتی و رگهای روی صورت
واریس پاها
لکه های قرمز روی پوست
خال لکه شرابی
تلانژکتازی (telangiectasia )
دریاچه وریدی
چین و چروک
عفونت قارچی ناخن (Onychomycosis )
همانژیوم (Hemangioma)
موهای زیرپوستی
جوش های بعد از اصلاح
آکنه روزاسه

عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد

برخی تصور می کنند با انجام لیزر موهای زائد دچار عوارض و مشکلاتی غیر قابل جبران خواهند شد ، حتی این تصور غلط که لیزر موجب نازایی می شود نیز مطلبی است که نگرانی این افراد را دوچندان نموده است.

در ارتباط با این مسئله باید عنوان نمود چنانچه شخص به یک کلینیک لیزر موهای زائد باسابقه مراجعه نموده و توسط کادری ماهر تحت درمان قرار گیرد ؛ نه تنها دچار عوارض نشده بلکه با کسب فواید و امتیازات بسیار زیاد ، در نهایت رضایت مندی شخص حاصل خواهد شد.

تشخیص الکساندرایت کندلا اصل از تقلبی

با توجه به قیمت های متفاوتی که در انجام لیزر موهای زائد وجود دارد ؛ بسیاری از کسانی که قصد انجام آن را دارند نسبت به تقلبی بودن دستگاه دچار ابهاماتی می شوند.

تشخیص اصل و تقلبی بودن این دستگاه کار ساده ای نبوده و به منظور اطمینان از اصلی بودن دستگاه لیزر کندلا باید به یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر مراجعه فرمایید و نسبت به قیمت های بسیار پایین برخی مراکز احتیاط کنید.

هزینه لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد بنا به تعداد جلسات مورد نیاز بیمار و البته منطقه تحت درمان ، مشخص می گردد بنابراین برای اطلاع یافتن از آن باید حتما به کلینیک لیزر موهای زائد رفته و با پزشک معالج صحبت نمایید.